Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak

Champs, sunduğu esnek çalışma koşulları ile çağrı merkezlerinin tercihi oluyor

Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmak isteyen çağrı merkezleri tarafından tercih edildiklerini söyleyen Champs CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, “Çağrı merkezleri özellikle sezonsal iş yoğunluğu ya da düşüşlerinde işe alım, işten çıkarım gibi maliyetli işleri kendi içlerinde çözmek yerine, Champs’le beraber çalışmayı tercih ediyorlar” dedi.

Champs, sunduğu esnek çalışma koşulları ile çağrı merkezlerinin tercihi oluyor
3 Haziran 2024 15:50
0
A+
A-

Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmak isteyen çağrı merkezleri tarafından tercih edildiklerini söyleyen Champs CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, “Çağrı merkezleri özellikle sezonsal iş yoğunluğu ya da düşüşlerinde işe alım, işten çıkarım gibi maliyetli işleri kendi içlerinde çözmek yerine, Champs’le beraber çalışmayı tercih ediyorlar” dedi.

GIG ekonomisi (esnek ekonomi) modeliyle hem çalışanların hem de firmaların kazandığı bir çalışma ortamı sunan Champs, her iki tarafın da fayda sağladığı ve mutlu olduğu bir sistem ortaya koyuyor. Çalışanlarla firmalar arasında işveren ve işçi ilişkisinin dışında hizmet alan ve hizmet veren ilişkisinin kurulduğu bu yeni sistemde, maaşlı çalışanlardan ziyade bu konuda eğitimli ve deneyimli çalışanların becerilerinden yararlanılan bir alan yaratılıyor. 

Yetenekli profesyonellerin istediği zaman istediği yerden, istediği kaynakla çalışabileceği bir ortam sunan Champs, sunduğu bu iş modeli ile şirketlere müşteri hizmetleri maliyetlerinde yüzde 30’a yakın tasarruf fırsatı sunuyor. Ulaşım maliyetlerinin yanı sıra işe alım, eğitim ve yönetim maliyetleri açısından da ciddi tasarruf imkanları yaratan bu model, daha az maliyetle verimliliği yüksek, kaliteli ve hızlı hizmet alınabilmesine imkan tanıyor. Çağrı merkezleri ise Champs’in maksimum fayda sağladığı iş kollarının başında geliyor. 

Bağımsız yetenekler, çalışma saat ve koşullarını kendileri belirleyebiliyor

Champs’in bağımsız yeteneklere ve firmalara sağladığı faydalardan bahsederek sözlerine başlayan Champs CMO’su Göktuğ Okan Oğuz, “Champs’te tüm çalışanlar kendi yetkinliklerine ve tercihlerine göre projelerde görev alabiliyor, çalışma saatlerini ve koşullarını özgürce belirleyebiliyor. En önemlisi de ürettiklerinin tam karşılığını alabiliyorlar. Bizim bu noktadaki en önemli amacımız; bağımsız yetenekler aracılığıyla fiziksel mekanın sınırlarına ve katı mesai saatlerine bağlı kalmadan iş süreçlerini dijital kanallar aracılığıyla yürütmek. Markalar için bizi ayrıştıran en önemli şey ise sunduğumuz esneklik. Kendileri için çalışan yeteneklerin sayısını dilediği zaman arttırıp, dilediği zaman azaltabilir. Üstelik işe alım, çıkarım maliyetleri yok ve ayrıca yol, yemek gibi maliyetleri de üstlenmiyorlar” dedi. 

Çağrı merkezleri, Champs ile müşteri deneyimini en üst seviyeye taşıyor

Champs’in maksimum fayda sağladığı iş kollarından birinin de çağrı merkezleri olduğunu ifade eden Göktuğ Okan Oğuz, son olarak şu bilgilendirmelerde bulundu: “Müşteri deneyimini en üst seviyeye çıkarmak isteyen klasik çağrı merkezleri özellikle sezonsal iş yoğunluğu ya da düşüşlerinde işe alım, işten çıkarım gibi maliyetli işleri gerçekleştiremiyorlar. Bu durumda bu işleri kendi içinde çözmek yerine Champs’le beraber çalışmayı tercih ediyorlar. Çünkü Champs, firmalar için olduğu gibi çağrı merkezleri için de son derece esnek çalışma koşulları sunabiliyor. Yetenek bulma ve değerlendirme altyapımız ile uzaktan öğrenim sistemimiz olan Champs Akademi, sürekli gelişimi binlerce bağımsız çalışana fırsat olarak sunuyor. Ayrıca microsot azure altyapısı ile güvenli bir çalışma ortamı sağlayarak, evden çalışan çağrı merkezlerinin tercih sebep oluyoruz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.